o nas

Firma Instal-Bruk działa na rynku od 1999 roku. Długie lata obecności na rynku pozwoliły nam na zdobycie szerokiego doświadczenia, dzięki czemu zapewniamy całkowicie profesjonalną realizację zleceń, czego dowodem jest ciągle poszerzająca się grupa naszych zadowolonych Klientów.

Specjalizujemy się w budowie i remontach instalacji kanalizacyjnych ( wewnętrznych i zewnętrznych ), deszczowych ( osadników, studzienek rewizyjnych oraz seperatorów tłuszczowych ). Wykonujemy prace związane z modernizacją instalacji wodnych systemem tradycyjnym i na zgrzewanie. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do udrażniania i oczyszczania instalacji sanitarnych i deszczowych ( przeciągarki oraz pojazd asenizacyjny z WUKO ). Istnieje również możliwość prześwietlania instalacji kanalizacyjnych za pomocą specjalistycznej kamery. Ponadto firma nasza zajmuje się remontami i budową chodników oraz parkingów z materiałów najwyższej jakości, wykonywaniem odwodnień budynków, a także izolacją ścian fundamentowych.

Jednocześnie informujemy, iż posiadamy pełne zaplecze materiałowo-sprzętowe, oraz wysokiej klasy, doświadczonych specjalistów w tych dziedzinach. Wszystkie materiały używane przez naszą firmę posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty jakości co pozwala nam oferować najwyższą jakość wykonywanych usług.

Określenie terminów wykonania konkretnych prac oraz uzgodnienie pozostałych warunków współpracy jest możliwe po zapoznaniu się z zakresem robót , każde zamówienie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z najwyższą starannością.

Współpracujemy między innymi ze spółdzielniami mieszkaniowymi, wspólnotami mieszkaniowymi oraz zarządcami budynków mieszkalnych, biurowych i gospodarczych.

Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

INSTAL-BRUK

Filia:
ul. 1-maja 44/1
41-600 Świętochłowice

kontakt

zadzwoń

502-596-836

napisz

piogry@interia.pl